Akademik ve bilimsel faaliyetler sonrasında üretilmiş olan projelerin, geniş hizmet ağı ile halka güvenli bir şekilde ulaşmasına aracılık yapmaktadır.

Türkiye genelinde tüm eczanelere ulaşarak hizmet vermeye devam etmektedir. Etkin kadrosu ve güçlü alt yapısı ile hizmet ağını her geçen gün genişleterek sektördeki yerini almıştır.

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Avrupa, Avusturalya ve ABD’de yaşayan insanların %50’den fazlasının destekleyici tedavi amaçlı bitkisel ilaçlar kullandığı açıklanmıştır. Bizim ülkemizde bu oran %5-10’larda seyretmektedir. Bu ihmal edilmiş durumu değiştirmeyi hedefleyen Biocode İlaç bitkisel ürünlerin halka ulaşması ve yaşanan ekonomik problemler nedeniyle ortaya çıkan istihdam sorununun çözümüne katkı sağlamak amacıyla faaliyete geçmiştir.

VİZYON

Vizyonumuzun temelini sürekli gelişim, mükemmellik ve yeniliğin değerleri oluşturur. Hedefimiz; toplumun karşılanmamış tıbbi gereksinimlerine yanıt vermektir.

MİSYON

Biocode ilaç kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, çevreye saygı bilinci ile faaliyetlerini sürdüren, değişime açık, güvenilir, müşteri memnuniyetini ve tıbbi etiği ön planda tutan kurum olmak.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Önceliği,kalite, güven, çevre ve insana saygı, etiklik, inovasyon

Müşteri Önceliği
Kalite
Güven
İnovasyon

Kişisel danışma hizmeti için

Destekleyici ve takviye edici ihtiyaçlarınıza yönelik destek sözü

Ücretsiz Danışma
(555) 963-8858